10:01:55 - 31 تیر 1403

دانشکده بهداشت

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ارومیه
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/24 - 17:03
  • - تعداد بازدید: 128
  • - تعداد بازدیدکننده: 122
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری کارگاه آموزشی باعنوان مهارت های ارتباطی موثربا تاکید بر ارتباط با دانشجویان با هدف توانمندسازی مربیان کارآموزی

در ادامه پیگیری ها و اقدامات مرتبط با ارتقای کیفیت آموزش دوره های کارآموزی دانشجویان دانشکده بهداشت ارومیه، روز چهارشنبه مورخ 1403/03/23 کارگاه آموزشی با عنوان "مهارت های ارتباطی موثر با تاکید بر ارتباط با دانشجویان" با هدف توانمندسازی مربیان دوره کارآموزی دانشجویان بهداشت عمومی، با تدریس سرکار خانم دکتر مینا ماهری (عضو هیات علمی گروه بهداشت عمومی ارومیه) و با حضور کارشناسان مسئول کارآموزی در دانشکده بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان ارومیه و همچنین مربیان دوره کارآموزی شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش مرکز بهداشت شهرستان ارومیه، برگزار گردید.

این کارگاه آموزشی مربوط به بخشی از مرحله سوم/مرحله اجرای یک مطالعه اقدام پژوهی است که جهت بازبینی و ارتقای کیفیت دوره های کارآموزی دانشجویان دانشکده بهداشت ارومیه، طراحی شده است. این مطالعه فازهای مختلفی خواهد داشت که فاز اول مربوط به دانشجویان کارآموزی کارشناسی پیوسته بهداشت عمومی می باشد و در4 مرحله تعریف شده است. مرحله اول تجزیه و تحلیل موقعیت، مرحله دوم طراحی مداخله و مرحله سوم اجرا می باشد که در حال حاضر مطالعه در این مرحله قرار دارد و از نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 آغاز شده و تا اکنون نیز ادامه دارد و مرحله آخر ارزشیابی خواهد بود.

در مرحله دوم این مطالعه اقدام پژوهی با توجه به نتایج مرحله اول و مشکلات و چالش های شناسایی شده دربرگزاری دوره کارآموزی دانشجویان بهداشت عمومی، مداخلاتی طراحی شد که یکی از این مداخلات توانمندسازی مربیان دوره کارآموزی شاغل درمراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش مرکز بهداشت ارومیه در تربیت دانشجویان بود و کارگاه مذکور نیز در این راستا برگزار گردید.

 

 

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7149
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تنظیمات قالب