12:00:02 - 31 تیر 1403

دانشکده بهداشت

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ارومیه
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/24 - 09:20
  • - تعداد بازدید: 360
  • - تعداد بازدیدکننده: 348
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری جلسه بررسی و تحلیل پایان نامه ¬های دفاع شده در دانشکده بهداشت ارومیه

در راستای اهداف برنامه توسعه و استراتژیک دانشکده بهداشت ارومیه که ارتقای کیفیت فرآیندهای آموزشی و پژوهشی از آن جمله می باشد، روز سه شنبه مورخ 1043/03/22جلسه ای با حضور رئیس دانشکده (جناب آقای دکتر حمیدرضا خلخالی)، معاونین آموزشی و پژوهشی دانشکده و مدیران گروه های آموزشی جهت بررسی و تحلیل پایان نامه های دفاع شده در دانشکده، برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر خلخالی ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حاضرین در جلسه، توضیحاتی درخصوص هدف از برگزاری این جلسه و تلاش برای رسالت محور فعالیت گروه های آموزشی و هدایت پایان نامه ها به سمت رسیدن به مرجعیت علمی و سرآمد شدن در زمینه هایی که متناسب با ظرفیت ها و امکانات خاص هر گروه آموزشی است، ارائه دادند.

در ادامه، مدیران گروه­ های آموزشی به ترتیب گزارشی درخصوص حیطه ­های موضوعی پایان ­نامه­ های انجام شده و تناسب آن ها با نیازها و شرح وظایف شغلی دانشجویان، وضعیت توزیع پایان ­نامه ­ها به نسبت تعداد اعضای هیات علمی موجود درگروه و وضعیت خروجی پایان ­نامه­ ها، ارائه دادند. در پایان نیز نقاط قوت و ضعف موجود در اجرای پایان ­نامه­ ها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و راهکارها و پیشنهادات اصلاحی با توجه به نقشه راه آینده هرگروه آموزشی، ارائه شد.

 

 

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7102
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تنظیمات قالب