10:26:26 - 31 تیر 1403

دانشکده بهداشت

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ارومیه
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/04/19 - 16:44
  • - تعداد بازدید: 72
  • - تعداد بازدیدکننده: 71
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید از مجتمع صنایع غذایی گلنوش باختر آذربایجان غربی

روز دوشنبه مورخ 1403/04/18 جمعی از اساتید دانشکده بهداشت ارومیه طی هماهنگی انجام شده بین معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از مجتمع صنایع غذایی گلنوش باختر بازدید کردند.

در ابتدای این برنامه، بازدید میدانی از خط تولید به عمل آمد و مدیر عامل محترم شرکت گلنوش باختر (جناب آقای عباس نژاد) توضیحاتی در مورد فرآیند تولید محصولات، وظایف آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد غذایی و واحد تحقیق و توسعه (R&D) ارائه دادند. در ادامه، طی نشستی اساتید شرکت کننده در این بازدید ضمن معرفی رشته تحصیلی و زمینه های تحقیقاتی خود، درخصوص نحوه ارتباط و همکاری خود با صنعت توضیحاتی ارائه دادند و با مدیر عامل محترم شرکت گلنوش باختر و کارشناس صنایع کوچک (جناب آقای خمسه لویی) که در این نشست حاضر بودند، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بدینوسیله مدیریت دانشکده بهداشت از معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، مسئول محترم دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه (جناب آقای جعفری زاده)،  مدیر عامل محترم شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی (جناب آقای دکتر شهسوار)، معاونت صنایع کوچک، شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر و سایر افرادی که در هماهنگی و برگزاری این برنامه بازدید همکاری داشتند، تشکر و قدردانی به عمل می آورد.

 

 

  • گروه خبری : گروه های محتوا,آخرین اخبار,اخبار برگزیده,گالری,اطلاعیه ها,رویدادهای علمی
  • کد خبر : 7750
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تنظیمات قالب