English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧


انتصاب آقای دکتر ابوالفضل قهرمانی بعنوان مدیر فناوری سلامت و کاربرد نتایج تحقیقات
رئیس دانشگاه، آقای دکتر جواد آقازاده، با صدور حکمی، آقای دکتر ابوالفضل قهرمانی، استادیار دانشکده بهداشت را بعنوان مدیر فناوری سلامت و کاربرد نتایج تحقیقات دانشگاه منصوب نمودند. این انتصاب شایسته را صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ایشان را در خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میدارد.
 ٠٩:٣٠ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب آقای دکتر نبی لو به عنوان مدیر گروه علوم مدیریت و اقتصاد سلامت
انتخاب شایسته آقای دکتر بهرام نبی لو، دانشیار مدیریت خدمات بهداشتی، را بعنوان مدیر گروه علوم مدیریت و اقتصاد سلامت صمیمانه تبریک عرض می نماید. یقین دارد با عنایت الهی و به پشتوانة تجربیات ارزشمند علمی و آموزشی و با همفکری و همراهی اعضای هیأت علمی، در ارتقای قابلیتهای آموزشی و پژوهشی آن گروه خصوصاً در تربیت دانشجویان عزیز گامهای مؤثری برداشته خواهد شد.
 ٠٩:٢٦ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مدیران دانشکده بهداشت با دانشجویان جدیدالورود
نشست دانشجویان جدیدالورود علوم بهداشتی به منظور آشنایی با دانشکده بهداشت، با حضور رئیس، معاون آموزشی، مدیران گروههای آموزشی، مسئول اساتید مشاور و مسئول آموزش دانشکده در روز سه شنبه (24 مهرماه) در محل سالن کنفرانس دانشکده بهداشت برگزار شد.
 ١٢:٠٥ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاههای مهارتی، آموزشی و پژوهشی EDO دانشکده بهداشت در سال تحصیلی 98-97
مرکز توسعه آموزش (EDO) دانشکده بهداشت با همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی و انجمن علمی دانشجویان دانشکده، سلسله کارگاههای مهارتی، آموزشی و پژوهشی را در سال تحصیلی 98-97 برای دانشجویان برگزار خواهد نمود. حضور دانشجویان کارشناسی ارشد در اغلب کارگاهها الزامی است. یرنامه کارگاهها در متن کامل خبر ارائه شده است.
 ٠٩:٣٢ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سیاستهای جدید معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در حمایت از تولیدات علمی
با توجه به ابلاغ سیاستهای جدید حمایتی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه (مصوب شورای پژوهشی دانشگاه)، از تولیدات علمی، متن کامل سیاستهای مذکور در سایت دانشکده بهداشت (منوی امور پژوهشی و بخش حمایت دانشگاه از تولیدات علمی) بارگذاری شده و در دسترس عموم همکاران و دانشجویان عزیز می باشد.
 ١٣:٥٧ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>