English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠١ بهمن ١٤٠٠


به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند
به اطلاع کلیه دانشحویان گرامی می رساند بدلیل برودت هوا و بارش برف، کلیه فعالیتهای آموزشی سایت پردیس نازلو و امتحانات روز دوشنبه مورخه 1400/10/27 لغو گردید.
 ١٤:٥١ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز
با توجه به برگزاری آزمونهای دانشکده بصورت حضوری رعایت نکات زیر در روز برگزاری امتحان الزامی است لطفا متن کامل خبر مطالعه گردد.
 ١٣:٢٨ - سه شنبه ١٤ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده بهداشت منصوب شد
آقای دکتر حمیدرضا خلخالی رئیس دانشکده بهداشت طی حکمی جناب آقای دکتر محمد حاج آقازاده را به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده منصوب کردند و از زحمات جناب آقای دکتر علیرضا چاوشین در طی تصدی این مسولیت تشکر کردند.
 ١١:٠٥ - دوشنبه ١٣ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تودیع و معارفه ریاست محترم دانشکده بهداشت
شنبه چهارم دی ماه سالجاری دکتر محمدامین ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور در دانشکده بهداشت از خدمات جناب آقای دکتر حسن خرسندی در طی تصدی مسئولیتهای مربوطه تشکر نمود و حکم انتصاب جناب آقای دکتر حمیدرضا خلخالی بعنوان سرپرست دانشکده بهداشت را اهداء نمود.
 ١٣:٢١ - دوشنبه ٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکر و سپاس از حضور استاد ارجمند جناب آقای دکتر ولی زاده در دانشکده بهداشت
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجانغربی استاد ارجمند جناب آقای دکتر ولی زاده باسلام و عرض ادب و احترام بدینوسیله از تشریف فرمایی جنابعالی و هیئت همراه به دانشکده بهداشت صمیمانه تشکر می نمائیم . بدون شک توجه ویژه ریاست محترم دانشگاه به مجموعه دانشکده بهداشت و رهنمودهای جنابعالی در توجه و گسترش آموزش و پژوهش و نیروی انسانی کارآمد نوید بخش فصل جدیدی از رشد و بالندگی در دانشگاه و بالاخص در دانشکده بهداشت می باشد. همکاران هیئت علمی و کارکنان این دانشکده با تلاش مضاعف در جهت اعتلای اهداف و رسالت دانشگاه در خدمت رسانی به مردم محترم استان همراه جنابعالی می باشند
 ١١:٤٩ - دوشنبه ٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>