English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢٩ مرداد ١٤٠١


اولین جلسه اعتباربخشی دانشکده بهداشت برگزار گردید
در این جلسه کارگروه های تخصصی اعتباربخشی دانشکده تعیین گردید و راهکارهای ارتقا فرآیند اعتباربخشی دانشکده بررسی شد. در ادامه، با توجه به اهمیت و ضرورت انجام اعتباربخشی،ریاست دانشکده به برنامه ریزی دقیق، مستندسازی صحیح مدارک و مشارکت فعال مسئولین، اعضای هیات علمی و کارشناسان تاکید نمودند.
 ١٤:٤٠ - سه شنبه ٢٥ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
براساس اعلام نیاز گروه های آموزشی حدود40 عنوان کتاب به تعداد بیش از 100 نسخه برای کتابخانه دانشکده تهیه شده است
در راستای ارتقای زیرساخت های حوزه آموزش و پژوهش دانشکده بهداشت و با هدف راه اندازی دوره های تحصیلات تکمیلی به ویژه دکترای تخصصی Ph.D، براساس اعلام نیازگروه های آموزشی حدود40 عنوان کتاب به تعداد بیش از 100نسخه تهیه شده است وتعدادی در سفارش خرید می باشند. یکی از اهداف اصلی دانشکده بهداشت با راه اندازی و پذیرش دانشجو در دوره های دکترای تخصصی رسیدن به یک جایگاه مناسب به عنوان دانشکده استانی در سطح کشور و کلان منطقه آمایشی می باشد.
 ٠٧:٤٢ - دوشنبه ٢٤ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه دفاع از کارشناسی ارشد خانم کژال یاسمنی
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد خانم کژال یاسمنی در رشته آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، تحت عنوان " طراحی و ارزشیابی برنامه آموزشی مبتنی بر مدل اعتقاد بهداشتی بر ارتقاء رفتار های پیشگیری کننده از کووید-19 در زنان مراجعه کننده به مراکز خدمات جامع سلامت شهر ارومیه " به راهنمایی آقای دکتر دیدارلو ، روز سه شنبه مورخ 1401/05/25، ساعت 11 در سالن کنفرانس دانشکده بهداشت برگزار خواهد شد.
 ٠٧:٥٠ - يکشنبه ٢٣ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
موفقیت تیم های تحقیقاتی دانشجویی دانشکده بهداشت در سومین رویداد "از ایده تا پژوهش"
در سومین رویداد" از ایده تا پژوهش" که به صورت مجازی از طرف کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد، پس از داوری طرح های تحقیقاتی ارائه شده، از بین 11 گروه شرکت کننده در سطح دانشگاه، گروه (خانم زهرا صادقی و آقایان علیرضا کریمی و مهدی مقنی) و گروه (خانم ها نگین نیکویی، پرنگ حسینی، عاطفه نادری و فاطمه سلیمی) با راهنمایی سرکار خانم دکتر ناهید نویدجوی به ترتیب موفق به کسب رتبه های دوم و سوم شدند. دانشکده بهداشت ضمن قدردانی از زحمات سرکار خانم دکتر ناهید نویدجوی، به همه دانشجویان عزیز تبریک عرض می نماید.
 ٠٩:١٣ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
موافقت با راه اندازی رشته بهداشت مدارس در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
در راستای اهداف توسعه گروههای آموزشی دانشکده بهداشت برای رسیدن به جایگاه استانی مناسب آن، گسترش رشته ها در مقاطع تحصیلی مختلف امری اجتباب ناپذیر و ضروری است. خوشبختانه با پیگیری های مداوم مدیریت دانشکده، همکاران و حمایت مسئولان دانشگاه، موافقت وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جناب آقای دکتر بهرام عین اللهی، راه اندازی رشته بهداشت مدارس در مقطع کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در مورخه 1401/5/1 به ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر ولی زاد ابلاغ گردید.
 ١٢:١١ - يکشنبه ٩ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>