English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

تأکید بر احداث ساختمان جدید دانشکده بهداشت در حضور وزیر بهداشت

دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، در سفر به استان آذربایجان غربی، در مورخه 28 آبان، با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دانشکده علوم پزشکی خوی دیدار کردند .

در این جلسه، رئیس دانشکده بهداشت ضمن تشکر از اقدامات خالصانه وزارت بهداشت در سرتاسرکشور، با اشاره به عملکرد ارزنده عرصه سلامت استان، انتخاب دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی را بعنوان دستگاه برتر از سوی مسئولین ارشد استانی در استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و اقدامات توسعه ای، مرهون تلاشهای شبانه روزی رئیس دانشگاه، هیأت رئیسه و کارکنان در طول پنج سال اخیر دانستند.

دکتر خرسندی ضمن ارائه اهداف راهبردی دانشکده بهداشت و گزارش کوتاهی از عملکرد آن، علاوه بر اقدامات زیرساختی و پژوهشهای کاربردی، شاگردپروری را از رویکردهای مهم این دانشکده برشمردند.

رئیس دانشکده بهداشت، محدودیت فضای فیزیکی را از چالشهای مهم این دانشکده اعلام نموده و گفت: با پیگیریها و تلاشهای دانشگاه، طرح ساختمان دانشکده بهداشت در بودجه سال 98 تعریف شده است. ایشان از وزیر بهداشت درخواست نمودند با مساعدت در تزریق بودجه این طرح، شرایط را برای احداث ساختمان دانشکده بهداشت و افتتاح آن در دولت فعلی فراهم نمایند.

در این دیدار، رئیس دانشگاه اعلام نمودند که افزایش 28000 مترمربع فضای آموزشی دانشگاه برای احداث دانشکده های بهداشت و دندانپزشکی توسط سازمان برنامه و بودجه مورد موافقت قرار گرفته که ان شاء الله با مساعدت وزارت بهداشت و تلاشهای دانشگاه اقدامات لازم انجام خواهد شد.

 

 


١١:٠٦ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٥١٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٦خروج