English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧


تأکید بر احداث ساختمان جدید دانشکده بهداشت در حضور وزیر بهداشت
دکتر خرسندی در حضور وزیر بهداشت، ضمن ارائه اهداف راهبردی دانشکده بهداشت و گزارش کوتاهی از عملکرد آن، علاوه بر اقدامات زیرساختی و پژوهشهای کاربردی، شاگردپروری را از رویکردهای مهم این دانشکده برشمردند. رئیس دانشکده بهداشت، محدودیت فضای فیزیکی را از چالشهای مهم این دانشکده اعلام نموده و گفت: با پیگیریها و تلاشهای دانشگاه، طرح ساختمان دانشکده بهداشت در بودجه سال 98 تعریف شده است. ایشان از وزیر بهداشت درخواست نمودند با مساعدت در تزریق بودجه این طرح، شرایط را برای احداث ساختمان دانشکده بهداشت و افتتاح آن در دولت فعلی فراهم نمایند.
 ١١:٠٦ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن بازنشستگی آقای یحیی انوری
به پاس خدمات و فعالیتهای شایسته 30 ساله آقای یحیی انوری، مدیر امور عمومی دانشکده بهداشت، با حضور مدیران، اساتید و کارکنان دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی، مراسمی برای تقدیر و تجلیل از زحمات ارزنده ایشان برگزار شد. در این مراسم، آقایان دکتر خرسندی و دکتر متذکر، پیشتازی در اخلاق مداری، کار گروهی و تعامل با مجموعه، دقت و سرعت عمل در کارها و تسلط بر امور اداری را از خصوصیات تحسین برانگیز آقای یحیی انوری معرفی نمودند.
 ١٠:٤٥ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب آقای دکتر ابوالفضل قهرمانی بعنوان مدیر فناوری سلامت و کاربرد نتایج تحقیقات
رئیس دانشگاه، آقای دکتر جواد آقازاده، با صدور حکمی، آقای دکتر ابوالفضل قهرمانی، استادیار دانشکده بهداشت را بعنوان مدیر فناوری سلامت و کاربرد نتایج تحقیقات دانشگاه منصوب نمودند. این انتصاب شایسته را صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون ایشان را در خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میدارد.
 ٠٩:٣٠ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب آقای دکتر نبی لو به عنوان مدیر گروه علوم مدیریت و اقتصاد سلامت
انتخاب شایسته آقای دکتر بهرام نبی لو، دانشیار مدیریت خدمات بهداشتی، را بعنوان مدیر گروه علوم مدیریت و اقتصاد سلامت صمیمانه تبریک عرض می نماید. یقین دارد با عنایت الهی و به پشتوانة تجربیات ارزشمند علمی و آموزشی و با همفکری و همراهی اعضای هیأت علمی، در ارتقای قابلیتهای آموزشی و پژوهشی آن گروه خصوصاً در تربیت دانشجویان عزیز گامهای مؤثری برداشته خواهد شد.
 ٠٩:٢٦ - دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست مدیران دانشکده بهداشت با دانشجویان جدیدالورود
نشست دانشجویان جدیدالورود علوم بهداشتی به منظور آشنایی با دانشکده بهداشت، با حضور رئیس، معاون آموزشی، مدیران گروههای آموزشی، مسئول اساتید مشاور و مسئول آموزش دانشکده در روز سه شنبه (24 مهرماه) در محل سالن کنفرانس دانشکده بهداشت برگزار شد.
 ١٢:٠٥ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>