English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩
نکات کاربردی در اقدامات احتیاطی پیشگیری از بیماری کووید 19
انتشار اطلاعات مربوط به چگونگی انتقال، زمان گسترش و شناسایی شرایط انتشار کووید-19 با توجه به اهمیت این اطلاعات برای تدوین برنامه های پیشگیری و کنترل این بیماری، از اهمیت بسزایی برحوردار است. بر این اساس خلاصه ای شامل آخرین نکات کاربردی در اقدامات احتیاطی پیشگیری از بیماری کووید19 که توسط سازمان جهانی بهداشت تهیه و توسط وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران ترجمه شده است، برای استفاده محققین و عموم مردم، ارائه میگردد.
 ٠٩:١٦ - شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرین توصیه های سازمان جهانی بهداشت در زمینه استفاده از ماسک و دستکش
با توجه به همه گیری بیماری کووید-19 و لزوم بهره مندی از توصیه های علمی و فنی مراجع بین المللی، متن توصیه های سازمان جهانی بهداشت و مرکز کنترل بیماریهای واگیر اتحادیه اروپا، در زمینه استفاده از ماسک و دستکش در پاندمی کووید-19، حاوی آخرین یافته های علمی و نظرات متخصصین بهداشتی بین المللی تهیه گردیده است. متن این توصیه ها، برای استفاده و اطلاع رسانی تخصصی و عمومی ارائه میگردد.
 ١٣:٠٨ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه امتحانهای پایان ترم دانشجویان دانشکده بهداشت
ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای دانشجویان عزیز دانشکده بهداشت، برنامه کامل امتحانهای پایان ترم این دانشکده به انضمام شیوه نامه برگزاری آزمونها، اعلام میگردد. شایان ذکر است امتحانهای پایان ترم جاری بصورت کاملا غیر حضوری و در دو شکل (با استفاده از سامانه فرادید و بدون استفاده از این سامانه)، برگزار خواهند شد.
 ١٣:٤٢ - سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

مشاهده آرشیو اخبار