English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨


بازدید هیأت بورد رشته حشره شناسی پزشکی از دانشکده بهداشت
در قالب بازدیدهای ادواریِ هیأتهای بورد از شرایط تحصیلات تکمیلی، اساتید هیأت بورد رشته حشره شناسی پزشکی، از دانشکده بهداشت بازدید نمودند. رئیس دانشکده بهداشت، ضمن اشاره به اهمیت کارکرد فارغ التحصیلان رشته حشره شناسی پزشکی در ارتقای سلامت عمومی جامعه، به منظور ایجاد انگیزه مؤثر برای داوطلبان این رشته تخصصی، خواستار توجه جدی به جایگاه سازمانی فارغ التحصیلان این رشته در ساختار تشکیلاتی مراکز بهداشتی شد.
 ١١:٤٠ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام رئیس دانشکده بهداشت به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط
مطابق هر ساله، امسال نیز روز چهارم مهرماه از سوی فدراسیون بین المللی بهداشت محیط با شعار«چالش های تغییراقلیم،زمان یکپارچگی اقدامات بهداشت محیط درسطح جهانی»به عنوان روز جهانی بهداشت محیط، گرامی داشته می شود. ضمن تبریک روز جهانی بهداشت محیط به اساتید، کارشناسان و دانشجویان این حوزه، از تلاشهای شایسته واحدهای بهداشت محیط در سرتاسر کشور عزیزمان، بویژه استان آذربایجان غربی صمیمانه تشکر می نماید.
 ١٣:٤٣ - چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام رئیس دانشکده بهداشت به مناسبت آغاز سال تحصیلی 99-98
فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی خصوصاً پذیرفته شدگان جدید تبریک عرض می نماید. از کلیه دانشجویان فهیم رشته های مختلف علوم بهداشتی انتظار دارد در سال تحصیلی جدید با توکل به خداوند مهربان و با اندیشه و عزمی نو، از طریق تلاش در تقویت بنیه علمی، ارتقای مهارتهای تخصصی و تعالی فضایل اخلاقی؛ پیشتازی در توانایی های علمی را بعنوان یکی از برنامه های تحصیلی خویش درنظر بگیرند.
 ١٣:٥٦ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز فرصت مطالعاتی اولین دانشجوی دوره تکمیلی دکترای تخصصی در دانشکده بهداشت
برای نخستین بار در سطح دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، با معرفی وزارت علوم، خانم مهدیه موسوی بعنوان اولین دانشجوی دکترای تخصصی از دانشگاه ارومیه، فرصت مطالعاتی خود را در قالب دوره تکمیلی دکترای تخصصی در آزمایشگاه بیولوژی مولکولی دانشکده بهداشت به راهنمایی آقای دکتر علیرضا چاوشین، دانشیار گروه حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین آغاز نمودند.
 ١٣:٥١ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
همکار ارجمند جناب آقای دکتر حسن خرسندی
ارتقای شایسته جنابعالی را به مرتبه علمی استادی صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه های آموزشی، تحقیقاتی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میداریم.
 ٠٨:٥٢ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>