English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠


تقدیر از کارشناسان آموزش دانشکده بهداشت
شرایط ناشی از همه گیری کووید-19، بسیاری از فرآیندهای آموزشی را تحت تاثیر قرار داده است و با توجه به فضای آموزشی ایجاد شده و توسعه آموزش مجازی، مدیریت ارائه خدمات آموزشی از حساسیّت و اهمیت خاصی برخوردار است. در این راستا، به پاس عملکرد شایسته و تحسین برانگیز کارشناسان آموزش دانشکده بهداشت، از خانم مهری طیبی، خانم مهندس پریناز جهانگیری و خانم الناز مشهورزاد در جلسه شورای آموزشی دانشکده با اهدای تقدیرنامه و تندیس قدردانی شد.
 ١٣:٣٦ - چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
همکار ارجمند جناب آقای دکتر حسن یوسف زاده
ارتقای شایسته جنابعالی را به مرتبه علمی دانشیاری صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه های آموزشی، تحقیقاتی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میدارد.
 ١٣:٠٠ - يکشنبه ١٢ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه امتحانهای پایان ترم دانشجویان دانشکده بهداشت
ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای دانشجویان عزیز دانشکده بهداشت، برنامه کامل امتحانهای پایان ترم این دانشکده به انضمام شیوه نامه برگزاری آزمونها، اعلام میگردد. شایان ذکر است امتحانهای پایان ترم جاری بصورت کاملا غیر حضوری و در دو شکل (با استفاده از سامانه فرادید و بدون استفاده از این سامانه)، برگزار خواهند شد.
 ١٣:٣٣ - سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاد فرزانه دکتر سید محمود شریعت آسمانی شد
با تاسف و تالم فراوان، درگذشت اندوهناک استاد فرهیخته جناب آقای دکتر سیدمحمود شریعت، پدر بهداشت محیط ایران، را به خانواده محترم آن مرحوم، اساتید، دانشجویان و جامعه بهداشت محیط کشور تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند مهربان برای روح پاک ایشان،آرامش و رحمت واسعه و برای بازماندگان،صبر و سلامتی مسئلت میدارد.
 ٢٠:٠٤ - پنج شنبه ١١ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از پژوهشگران برتر دانشکده بهداشت
مقارن با گرامیداشت هفته پژوهش، از پژوهشگران برتر دانشکده بهداشت تقدیر شد. در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری کووید-19، این مراسم با حضور اعضای شورای آموزشی و پژوهشی دانشکده بهداشت و برگزیدگان، در سالن کنفرانس دانشکده بهداشت برگزار شد.
 ١٠:٣٧ - شنبه ٦ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>