English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٨ آذر ١٤٠٠


انتصاب آقای دکتر قلی زاده بعنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه
انتصاب آقای دکتر قلی زاده را بعنوان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه تبریک عرض نموده و توفیقات ایشان را از خداوند متعال مسئلت میدارد. از زحمات بیدریغ و خالصانه آقای دکتر محبی در دوران تصدی معاونت پژوهشی دانشگاه خصوصاً از عنایت ویژه آن استاد گرامی به مساعدت در توسعه زیرساختها و آزمایشگاههای پژوهشی دانشکده بهداشت تشکر و قدردانی می نماید.
 ١١:١٩ - دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
همکار ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا دیدارلو
ارتقای شایسته جنابعالی را به مرتبه علمی استادی صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه های آموزشی، تحقیقاتی و خدمت به جامعه دانشگاهی از خداوند متعال مسئلت میدارد.
 ١٢:١١ - چهارشنبه ٢٦ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملکرد دانشکده بهداشت (۱۴۰۰-۱۳۹۴)
در راستای برنامه راهبردی دانشکده بهداشت، گزارش عملکرد این دانشکده در فاصله ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۰ جهت استحضار مدیران ستادی، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده بهداشت ارائه میگردد. به منظور تربیت نیروی انسانیِ کارآمد علوم بهداشتیِ موردنیاز منطقه، "ارتقای کیفی فعالیتهای آموزشیِ نیاز محور" و "توسعه زیرساختها و فعالیتهای تحقیقاتی کاربردی" از اهداف اصلی برنامه راهبردی این دانشکده می باشند.
 ١٣:٣٨ - پنج شنبه ٢٠ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری حضوری برخی کلاسهای درسی بصورت اختیاری
ضمن آرزوی سلامت و سربلندی برای دانشجویان عزیز، به استحضار میرساند که حسب تصمیم شورای آموزشی دانشگاه، برخی کلاسهای درسی با در نظر گرفتن شرایط زیر، بصورت حضوری برگزار خواهند شد.
 ١٤:٥٥ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان شرکت در انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشکده بهداشت ارومیه
با توجه به برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات شورای مرکزی کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی دانشکده بهداشت در سال جاری، از دانشجویان عزیز و علاقمند به مشارکت در فعالیتهای تحقیقاتی دعوت بعمل می آید تا برای کاندید شدن جهت عضویت در شورای مرکزی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت، اعلام آمادگی نمایند.
 ١١:٠٤ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>