English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨


سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 4 تا 14اردیبهشت ماه 1398
به اطلاع اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان گرامی می‌رساند سی و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 98/2/4 لغایت 98/2/14 برگزار خواهد شد...
 ١٠:٣٣ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی در زمینه آسیب های اجتماعی
جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی در زمینه آسیب‌های اجتماعی سال آینده در مازندران برگزار خواهد گردید. آخرین مهلت برای ارسال آثار 25 فروردین 98 می باشد...
 ١٠:٠٧ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
زندگینامه جذاب دکتر منصور ملائیان بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی تهران
من درسال 1372 در «بیمارستان کودکان بوستون»، دکتر «ویلیام هاردی هندرن» را در حالی که 68 سال داشت، ملاقات کردم. ایشان برخی جراحی‌های بسیار پیچیده را به‌تنهایی در مدت 20 ساعت انجام می‌داد و شاید در این مدت ،کلا دو تا 15 دقیقه استراحت می‌کرد و چیزی می‌خورد. تابلویی در اتاق عمل دکتر هاردی هندرن بود که می‌گفت: «اگر عملی مشکل است، تو آن را صحیح انجام نمی‌دهی.» فکر می‌کنم این جمله در تمام ابعاد زندگی صدق می‌کند. هیچ کاری دشوار نیست و با تلاش به نتیجه می‌رسد، مگر اینکه آن را درست انجام ندهی.
 ١٢:١٤ - يکشنبه ٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام نخست برای راه اندازی کارشناسی ارشد HSE
به منظور ارزیابی راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد HSE در دانشکده بهداشت، نماینده بورد تخصصی رشته مذکور، روز چهارشنبه مورخه 3/11/97 از دانشکده بهداشت بازدید نمود. در این بازدید، رئیس دانشکده بهداشت، با اشاره بر اهمیت رشته HSE و معرفی قابلیت های دانشکده و توانمندیهای اعضای هیأت علمی ذیربط، بر عزم جدی دانشگاه به حمایت همه جانبه و پیگیری نظرات اعضای بورد در راستای راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست تاکید نمود.
 ١٠:٠٥ - شنبه ٦ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از پژوهشگران برتر دانشکده بهداشت
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، در این مراسم رئیس دانشکده بهداشت گفت: بر اساس مستندات و ارزیابیهای موجود، سرانه تولیدات علمی در دانشکده بهداشت بیش از دو برابر میانگین دانشگاه بوده که این امر نتیجه همت و تلاش مجموعه همکاران و نشانگر توانمندی دانشکده بهداشت است. دکتر خرسندی ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند اساتید، بر لزوم ارتقای جایگاه علم سنجی دانشکده بهداشت ارومیه در سطح کشوری و جهت گیری کاربرد-محور پروژه های تحقیقاتی و بازنگری در اجرای کارگاههای مهارتیEDO تاکید نمودند.
 ٠٩:١٧ - سه شنبه ٢ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>