English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٦ آبان ١٣٩٩


نکات کاربردی در اقدامات احتیاطی پیشگیری از بیماری کووید 19
انتشار اطلاعات مربوط به چگونگی انتقال، زمان گسترش و شناسایی شرایط انتشار کووید-19 با توجه به اهمیت این اطلاعات برای تدوین برنامه های پیشگیری و کنترل این بیماری، از اهمیت بسزایی برحوردار است. بر این اساس خلاصه ای شامل آخرین نکات کاربردی در اقدامات احتیاطی پیشگیری از بیماری کووید19 که توسط سازمان جهانی بهداشت تهیه و توسط وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران ترجمه شده است، برای استفاده محققین و عموم مردم، ارائه میگردد.
 ٠٩:١٦ - شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرین توصیه های سازمان جهانی بهداشت در زمینه استفاده از ماسک و دستکش
با توجه به همه گیری بیماری کووید-19 و لزوم بهره مندی از توصیه های علمی و فنی مراجع بین المللی، متن توصیه های سازمان جهانی بهداشت و مرکز کنترل بیماریهای واگیر اتحادیه اروپا، در زمینه استفاده از ماسک و دستکش در پاندمی کووید-19، حاوی آخرین یافته های علمی و نظرات متخصصین بهداشتی بین المللی تهیه گردیده است. متن این توصیه ها، برای استفاده و اطلاع رسانی تخصصی و عمومی ارائه میگردد.
 ١٣:٠٨ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه امتحانهای پایان ترم دانشجویان دانشکده بهداشت
ضمن آرزوی سلامت و موفقیت برای دانشجویان عزیز دانشکده بهداشت، برنامه کامل امتحانهای پایان ترم این دانشکده به انضمام شیوه نامه برگزاری آزمونها، اعلام میگردد. شایان ذکر است امتحانهای پایان ترم جاری بصورت کاملا غیر حضوری و در دو شکل (با استفاده از سامانه فرادید و بدون استفاده از این سامانه)، برگزار خواهند شد.
 ١٣:٤٢ - سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تدوین راهنمای کنترل محیطی ویروس کرونا-19 در مراکز درمانی
رعایت اصول پیشگیری از انتشار ویروس کرونا-19 در مراکز درمانی، در کنار پروتکل های درمانی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا، بر اساس پروتکل های سازمان جهانی بهداشت و مراجع معتبر، راهنمای کنترل محیطی ویروس کرونا-19 در مراکز درمانی، توسط کارگروه "بهداشت و ایمنی بیمارستان" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه تدوین شده است. برای دریافت راهنما، به متن کامل خبر مراجعه نمایید.
 ١٢:٤٦ - يکشنبه ١٠ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مطالب کاربردی در مورد کرونا 2019
با توجه به گسترش روزافزون دامنه بیماری ویروسی کرونا (COVID 19) و افزایش موارد ابتلا، مشارکت همه افراد جامعه در کنترل همه گیری این بیماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. داشتن اطلاعات علمی، صحیح و کاربردی در این زمینه ، تاثیر اقدامات فردی، اجتماعی و سازمانی برای کنترل این بیماری را افزایش میدهد. بر این اساس و با توجه به وظیفه مراکز علمی و دانشگاهی، دانشکده بهداشت ارومیه، دسترسی به مجموعه ای از منابع علمی و کاربردی در زمینه رعایت اصول اولیه پیشگیری و کنترل این بیماری را فراهم نموده است.
 ١٧:٢١ - شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>