English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از پژوهشگران برتر دانشکده بهداشت

بمنظور هم اندیشی در خصوص ارتقای فعالیتهای پژوهشی و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشکده بهداشت، مراسمی با حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، رئیس، معاون پژوهشی و اعضای هیأت علمی دانشکده بهداشت در روز دوشنبه مورخه 1/11/97 در محل سالن کنفرانس دانشکده بهداشت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، رئیس دانشکده ضمن قدردانی از حضور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه،عملکرد پژوهشی دانشکده بهداشت را قابل قبول دانسته و اظهار داشتند که بر اساس مستندات و ارزیابیهای موجود، سرانه تولیدات علمی در دانشکده بهداشت بیش از دو برابر میانگین دانشگاه بوده که این امر نتیجه همت و تلاش مجموعه همکاران و نشانگر توانمندی دانشکده بهداشت است.

دکتر خرسندی ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند اساتید، بر لزوم ارتقای جایگاه علم سنجی دانشکده بهداشت ارومیه در سطح کشوری و جهت گیری کاربرد-محور پروژه های تحقیقاتی و بازنگری در اجرای کارگاههای مهارتیEDO تاکید نمودند. ایشان ضمن اشاره به تقویت زیرساختهای پژوهشی در سالهای اخیر، از نقش ارزنده معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در این خصوص قدردانی نمودند.

در ادامه، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ضمن اشاره به اقدامات و پیگیریهای دانشگاه در خصوص تأسیس پژوهشکده ها و اهمیت جایگاه آنها در ارتقاء دانشگاه، آمادگی معاونت تحقیقات و فناوری را برای حمایت ویژه از طرحهای جامعه نگر و کاربردی اعلام نمودند.

در پایان، از پژوهشگران برتر دانشکده بهداشت بر اساس فعالیتهای پژوهشی سال 2018 به شرح زیر با اهدای لوح و هدایا تقدیر بعمل آمد:

1- آقای دکتر رسول همت جو، استادیار بهداشت حرفه ای با انتشار 13 مقالات تخصصی در مجلات ISI

2- آقای دکتر سیروس علی نیا، استادیار اقتصاد سلامت، همکاری مطلوب با مراکز پژوهشی ملی و بین المللی و تلاشهای شایسته در جذب گرنتهای تحقیقاتی

3- آقای بابک حقیقت نیا، دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط بعنوان برگزیده بخش دانشجویی بدلیل پیشگام بودن در ارتباط مؤثر با صنعت

 

 

   


٠٩:١٧ - سه شنبه ٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٤٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٨٢خروج