English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

پرسش و پاسخ دانشجویان با مدیریت دانشکده بهداشت به مناسبت هفته آموزش

به گزارش روابط عمومی دانشکده، به منظور گرامیداشت هفته آموزش علوم پزشکی، جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان دانشجویان با مدیریت دانشکده بهداشت در روز یکشنبه، نهم اردیبشهت ماه، در محل سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید. در ابتدای این جلسه که با حضور رئیس و معاون آموزشی دانشکده و استقبال پرشور دانشجویان برگزار گردید، دکتر خرسندی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته آموزش، با اشاره به اهداف راهبردی دانشکده در ارتقای کیفیت فعالیتهای آموزشی و تأمین زیرساختهای موردنیاز، تلاش همه جانبه دانشجویان این دانشکده را در ارتقای جایگاه و تضمین آینده عرصه های مختلف علوم بهداشتی منطقه، بسیار مهم و تعیین کننده دانستند. دکتر خرسندی، ضمن دعوت از دانشجویان به نقد مسائل آموزشی، بر اهتمام دانشکده در پیگیری دقیق و مستمر نقدهای سازنده دانشجویان تاکید نمودند. سپس، دکتر علیرضا چاوشین، ضمن معرفی دانشکده و قابلیتهای آن، گزارش اجمالی از عملکرد دانشکده در حیطه برنامه های آموزشی ارائه کردند.

در ادامه جلسه، دانشجویان رشته-مقاطع مختلف، به بیان نقطه نظرات و پرسشهای خویش در خصوص مسائل آموزشی دانشکده پرداختند. مدیریت دانشکده ضمن ثبت دقیق موارد، در خصوص رفع و پیگیری موارد، به دانشجویان اطمینان خاطر دادند.

در پایان، دانشجویان رتبه برتر ورودیهای مختلف در هر رشته تحصیلی، با اهدای لوح از سوی ریاست دانشکد، مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

 

 

   

 

   


١٣:٢٥ - دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٨٥٦    /    تعداد نمایش : ٤٧٢خروج