English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠١ خرداد ١٣٩٧


راه اندازی مقطع کارشناسی ارشد آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت در دانشکده بهداشت
به لطف الهی و با حمایت ارزنده هیأت رئیسه دانشگاه و با پیگیریهای مستمر مدیریت دانشکده بهداشت و گروه آموزشی بهداشت عمومی، دبیرخانه آموزش علوم پایه پزشکی و بهداشت با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه موافقت نمود.
 ١٣:٠٣ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پرسش و پاسخ دانشجویان با مدیریت دانشکده بهداشت به مناسبت هفته آموزش
به منظور گرامیداشت هفته آموزش علوم پزشکی، جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان دانشجویان با مدیریت دانشکده بهداشت برگزار گردید. در این نشست، دکتر خرسندی با اشاره به اهداف راهبردی دانشکده در ارتقای کیفیت فعالیتهای آموزشی و تأمین زیرساختهای موردنیاز، تلاش همه جانبه دانشجویان این دانشکده را در ارتقای جایگاه و تضمین آینده عرصه های مختلف علوم بهداشتی منطقه، بسیار مهم و تعیین کننده دانستند و ضمن دعوت از دانشجویان به نقد مسائل آموزشی، بر اهتمام دانشکده در پیگیری دقیق و مستمر نقدهای سازنده دانشجویان تاکید نمودند.
 ١٣:٢٥ - دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روز جهانی ایمنی و بهداشت کار مبارک باد
سازمان بین المللی کار شعار روز جهانی ایمنی و بهداشت کار 2018 را "بهبود ایمنی بهداشت کارگران جوان و مقابله با کار کودکان" اعلام کرده است. ضمن تبریک این روز به همه دست اندرکاران عرصه پیشگیری از حوادث و بیماریهای شغلی، امید است با تلاش علمی و جمعی، در همه نقاط جهان و بویژه در میهن عزیزمان، اقدامات کافی و موثر برای محافظت از این قشر آسیب پذیر صورت گیرد.
 ٠٩:١٢ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن بازنشستگی آقای سیف اله عبدا... زادگان
به پاس خدمات و فعالیتهای شایسته 30 ساله آقای سیف اله عبدا... زادگان، مسئول روابط عمومی دانشکده بهداشت، با حضور مدیران، اساتید و کارکنان دانشکده های بهداشت و پیراپزشکی، مراسمی برای تقدیر و تجلیل از زحمات ارزنده ایشان برگزار شد.
 ٠٩:٢٠ - شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملکرد سال 1396 دانشکده بهداشت منتشر شد
دکتر خرسندی ضمن اعلام این خبر، گفت: دانشکده بهداشت در صدد است تا سال 1398 در تربیت نیروی انسانی کارآمد علوم بهداشتی موردنیاز کشور و انجام خدمات تخصصی و فعالیتهای پژوهشی جامعه نگر، در فهرست 10 دانشکده بهداشت برتر ملی قرار گیرد.
 ١٥:٠١ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>