English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦


احراز مقاله برتر چهاردهمین کنگره سم شناسی ایران توسط دکتر عباس جعفری
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دکتر عباس جعفری استادیار سم شناسی دانشکده بهداشت بعنوان ارائه دهنده مقاله برتر چهارهمین کنگره سم شناسی ایران شناخته شد. مقاله دکتر جعفری با موضوع : " شواهد مولکولی و بیوشیمیایی برای اثرات محافظتی قلبی وازوپرسین و میلرینون در برابر استرس اکسیداتیو، اختلالات میتوکندریایی و آپوپتوز ناشی از آلومینیوم فسفید (قرص برنج) " نشان میدهد که تجویز وازوپرسین و میلرینون می تواند باعث کاهش عوارض قلبی و عروقی ناشی از مسمومیت قرص برنج گردد.
 ١٢:٤٤ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست آشناسازی دانشجویان جدیدالورود با دانشکده بهداشت
نشست دانشجویان جدیدالورود علوم بهداشتی به منظور آشناسازی با دانشکده بهداشت، با حضور مسئولین دانشکده در روز شنبه (22 مهرماه) در محل سالن کنفرانس دانشکده بهداشت برگزار شد. در ابتدای این جلسه که با حضور رئیس، معاون، مسئول اساتید مشاور و مسئول آموزش دانشکده برگزار گردید، دکتر خرسندی، رئیس دانشکده، ضمن تبریک و خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود، با معرفی نمونه هایی از فارغ التحصیلان موفق دانشکده بهداشت ارومیه، موقعیت آینده دانشجویان را مرهون خودباوری، تلاش علمی، هدفگذاری منطقی و توجه به اصول حرفه ای و اخلاقی دانستند.
 ٠٨:٢٠ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخشش دانشکده بهدا،شت در نمایشگاه عرصه سلامت استان
روابط عمومی دانشکده بهداشت با ارائه سیمایی از معرفی دانشکده، عملکرد و مستندات توسعه زیرساختهای آموزشی- پزوهشی در دو سال اخیر و تشریح توانمندیهای تخصصی گروههای آموزشی، به پرپایی غرفه اختصاصی در نمایشگاه بزرگ عرصه سلامت استان اقدام نموده است. رئیس دانشگاه در بازدید از این غرفه، دانشکده بهداشت را به عنوان پیشگام در ارتباط با صنعت، برتأسیس شرکتهای دانش بنیان تشویق کرد.
 ١٢:٥٦ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری برزگداشت روز کارمند در دانشکده بهداشت
به منظور گرامیداشت روز کارمند و تکریم کارکنان، روز یکشنبه مورخه 96/6/5 مراسمی در دانشکده بهداشت برگزار شد. در این مراسم، رئیس دانشکده بهداشت، ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و با گرامیداشت یاد پیشگامان عرصه خدمت، شهیدان رجایی و باهنر، این مناسبتها را فرصتی برای ارزیابی سازمانی و فردی معرفی نموده و عملکرد دانشکده را مرهون برآیند فعالیتهای تمام اساتید، کارشناسان و کارکنان دانستند.
 ١٤:٥٧ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح ساختمان دانشکده بهداشت بعنوان یکی از اولویتهای عمرانی، توسط هیأت رئیسه دانشگاه تصویب شد
رئیس دانشکده بهداشت ضمن اعلام این خبر به نقل از معاون آموزشی دانشگاه، افزود از آنجائیکه تأمین فضای فیزیکی، نیروی انسانی و زیرساختهای تجهیزاتی موردنیاز، از عوامل کلیدی و اثرگذار بر پیاده سازی برنامه های توسعه ای هستند، با پیگیریهای مستمر دانشکده بهداشت، پشتیبانی معاونت آموزشی و عنایت ویژه رئیس دانشگاه، طرح ساختمان دانشکده بهداشت بعنوان یکی از اولویتهای عمرانی، توسط هیأت رئیسه دانشگاه به تصویب رسید.
 ١٣:٠١ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>