English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢٦ مرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری برزگداشت روز کارمند در دانشکده بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، به منظور گرامیداشت روز کارمند و تکریم کارکنان، روز یکشنبه مورخه 96/6/5 مراسمی با حضور رئیس دانشکده، معاون آموزشی و پژوهشی و کارشناسان و کارکنان دانشکده بهداشت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، رئیس دانشکده بهداشت، ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و با گرامیداشت یاد پیشگامان عرصه خدمت، شهیدان رجایی و باهنر، این مناسبتها را فرصتی برای ارزیابی سازمانی و فردی معرفی نموده و عملکرد دانشکده را مرهون برآیند فعالیتهای تمام اساتید، کارشناسان و کارکنان دانستند. 

دکتر خرسندی، با یادآوری نخستین رویکردهای مدیریتی خویش مبنی بر تأمین آرامش و رعایت شأن و جایگاه کارکنان، تقویت زیرساختها و توسعه فعالیتهای آموزشی و پژوهشی نیاز محور و پیگیری استقلال ساختمان دانشکده بهداشت، از تلاشهای ارزنده یکایک همکاران در پیشبرد برنامه های عملیاتی دانشکده و انجام کارهای ماندگار تشکر کردند. ایشان تعیین ساختمان دانشکده بهداشت بعنوان یکی از اولویتهای عمرانی توسط هیأت رئیسه دانشگاه را نتیجه اعتمادسازی و عملکرد شایسته دانشکده معرفی کردند.

رئیس دانشکده در انتها از حمایتها و توجهات رئیس دانشگاه، معاون پژوهشی، معاون آموزشی و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و نقش مؤثر ایشان در موفقیتهای دانشکده قدردانی نمودند. 

در ادامه، دکتر چاوشین با تبریک روز کارمند، گزارش تصویری مبسوطی را از عملکرد دانشکده ارائه نموده و تلاشهای کارکنان را در این راستا، کم نطیر معرفی کردند. 

در پایان، با ارائه لوح تقدیر و هدیه، به پاس خدمات و فعالیتهای ارزنده آقای یحیی انوری، آقای سیفعلی حاج نصیری، خانم عادله منصورزاده، خانم مهندس آناهیتا دهقانی و آقای نادر نوری تشکر و قدردانی بعمل آمد.

 

        

       


١٤:٥٧ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٥٠    /    تعداد نمایش : ٦٠٣خروج