English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٣٠ تير ١٣٩٦
انتخاب مجدد آقای دکتر اسلاملو به عنوان مدیر گروه بهداشت عمومی
همکار ارجمند جناب آقای دکتر اسلاملو، استاد محترم بهداشت مادر و کودک، انتخاب شایسته جنابعالی را بعنوان مدیر گروه بهداشت عمومی صمیمانه تبریک عرض نموده و امید است با عنایت الهی و به پشتوانة تجربیات ارزشمند علمی و آموزشی و با همفکری و همراهی اعضای محترم هیأت علمی، در ارتقای قابلیتهای آموزشی و پژوهشی آن گروه خصوصاً در تربیت دانشجویان عزیز موفق باشید.
 ١٠:٠٩ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخاب آقای دکتر قهرمانی به عنوان مدیر گروه بهداشت حرفه ای
همکار ارجمند جناب آقای دکتر قهرمانی، استادیار محترم مهندسی بهداشت حرفه ای، انتخاب شایسته جنابعالی را بعنوان مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای صمیمانه تبریک عرض نموده و امید است با عنایت الهی و به پشتوانة تجربیات ارزشمند علمی و آموزشی و با همفکری و همراهی اعضای محترم هیأت علمی، در ارتقای قابلیتهای آموزشی و پژوهشی آن گروه خصوصاً در تربیت دانشجویان عزیز موفق باشید.
 ١٠:٠٥ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی مرکز مهارتهای کامپیوتری دانشکده بهداشت
در راستای برنامه عملیاتی دانشکده بهداشت برای سال 1396، مرکز مهارتهای کامپیوتری علوم بهداشتی راه اندازی شد. این مرکز با ظرفیت 21 ایستگاه کامپیوتری، مجهز به لب تاپ های Asus K55UR Core i7 است که بصورت کارگاهی برای آموزش نرم افرارهای تخصصی رشته های بهداشتی طراحی شده است. برای تجهیز این مرکز 720 میلیون ریال هزینه شده است که 246 میلیون ریال آن از محل کمکهای شخصی دو نفر از اعضای هیأت علمی دانشکده بهداشت تأمین شده است
 ١٠:٠٣ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

مشاهده آرشیو اخبار