English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٦
دکتر خرسندی، عملکرد دانشکده بهداشت در سال 1396 را ارائه نمود.
دانشکده بهداشت در صدد است تا سال 1398 در تربیت نیروی انسانیِ کارآمد علوم بهداشتی و فعالیتهای پژوهشی جامعه نگر، در فهرست 10 دانشکده بهداشت برتر ملی قرار گیرد. "ارتقای کیفی و کمّی خدمات آموزشیِ نیازمحور" و "توسعه و تقویت زیرساختها و فعالیتهای تحقیقاتی کاربردی" از اهداف اصلی برنامه راهبردی این دانشکده می باشندکه ان شاء الله، با همت اساتید، کارکنان و دانشجویان، به آن دست خواهد یافت. دکتر خرسندی ضمن اعلام این چشم انداز، عملکرد دانشکده بهداشت در سال 96 را با هدف نهادینه سازی شناخت و ارتقای باور به جایگاه و توانمندیهای آموزشی و پژوهشی آن تشریح نمود.
 ٠٩:٣٤ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تجهیز دانشکده بهداشت به اسپکتروفتومتر DR6000
بر اساس برنامه عملیاتی و بمنظور تقویت زیرساختهای آموزشی و پژوهشی، دانشکده بهداشت به اسپکتروفتومتر DR6000 مجهز شد. با توجه به حضور و افزایش مستمر دانشجویان تحصیلات تکمیلی و توسعه تحقیقات در زمینه شناسایی و آنالیز آلاینده های مختلف زیست محیطی و شغلی، لزوم بهره مندی از قابلیتهای این دستگاه بیش از پیش احساس می شد. بر این مبنا، طبق بررسیهای کارشناسی، دستگاه DR6000 از کمپانی HACH بعنوان گزینه نهایی، انتخاب و خریداری شد.
 ٠٩:٤٦ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از دکتر آقاپور توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
دکتر علی احمد آقاپور، عضو هیأت علمی دانشکده بهداشت، در راستای توسعه تحقیقات جامعه نگر و تقویت ارتباط با صنعت، بعنوان مجری طرح تحقیقاتی "بررسی تبدیل فرایند SBR به SBBR به منظور ارتقاء کارایی تصفیه خانه فاضلاب شهر سلماس" از محل گرنت پژوهشی شرکت آب وفاضلاب استان آذربایجان غربی، از سوی مدیر کل تحقیقات، توسعه فناروی و ارتباط با صنعت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مورد تقدیر قرار گرفت. این طرح برای اولین بار در کشور در مقیاس پایلوت طراحی شده که نتایج آن برای ارتقای تصفیه خانه های SBR موجود در کشور قابل تعمیم می باشد.
 ٢٣:١٩ - يکشنبه ١٧ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

مشاهده آرشیو اخبار