English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٣١ شهريور ١٣٩٦
درخشش دانشکده بهدا،شت در نمایشگاه عرصه سلامت استان
روابط عمومی دانشکده بهداشت با ارائه سیمایی از معرفی دانشکده، عملکرد و مستندات توسعه زیرساختهای آموزشی- پزوهشی در دو سال اخیر و تشریح توانمندیهای تخصصی گروههای آموزشی، به پرپایی غرفه اختصاصی در نمایشگاه بزرگ عرصه سلامت استان اقدام نموده است. رئیس دانشگاه در بازدید از این غرفه، دانشکده بهداشت را به عنوان پیشگام در ارتباط با صنعت، برتأسیس شرکتهای دانش بنیان تشویق کرد.
 ١٢:٥٦ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری برزگداشت روز کارمند در دانشکده بهداشت
به منظور گرامیداشت روز کارمند و تکریم کارکنان، روز یکشنبه مورخه 96/6/5 مراسمی در دانشکده بهداشت برگزار شد. در این مراسم، رئیس دانشکده بهداشت، ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و با گرامیداشت یاد پیشگامان عرصه خدمت، شهیدان رجایی و باهنر، این مناسبتها را فرصتی برای ارزیابی سازمانی و فردی معرفی نموده و عملکرد دانشکده را مرهون برآیند فعالیتهای تمام اساتید، کارشناسان و کارکنان دانستند.
 ١٤:٥٧ - دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح ساختمان دانشکده بهداشت بعنوان یکی از اولویتهای عمرانی، توسط هیأت رئیسه دانشگاه تصویب شد
رئیس دانشکده بهداشت ضمن اعلام این خبر به نقل از معاون آموزشی دانشگاه، افزود از آنجائیکه تأمین فضای فیزیکی، نیروی انسانی و زیرساختهای تجهیزاتی موردنیاز، از عوامل کلیدی و اثرگذار بر پیاده سازی برنامه های توسعه ای هستند، با پیگیریهای مستمر دانشکده بهداشت، پشتیبانی معاونت آموزشی و عنایت ویژه رئیس دانشگاه، طرح ساختمان دانشکده بهداشت بعنوان یکی از اولویتهای عمرانی، توسط هیأت رئیسه دانشگاه به تصویب رسید.
 ١٣:٠١ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

مشاهده آرشیو اخبار